مشخصات محصولات


میز ایت


برند Oxyear
مدل DP04
طول 8 فوت
ابعاد 145*260
مشخصات تحت لیسانس آلمان- چوب بنچ با سنگ اسلیت 3 تیکه- 4 پایه- با رویه ناهار خوری - 4 صندلی - 2 عدد نیمکت
تصویر  میز_بیلیارد _ میز_ایت مدل DP04 Oxyear

 میز_بیلیارد _ میز_ایت مدل DP04 Oxyear

توضیحات

میز بیلیارد و ناهارخوری اکسیر(Oxyear) مدل DP04

نداشتن فضای کافی برای قرار دادن میز بیلیارد، از مشکلات رایج خریداران آن است. فضای داخلی خانه ها معمولا توسط اشیایی اشغال میشود که ضروری تر از یک میز بیلیارد به نظر میرسند. از نمونه های آن میشود میز ناهارخوری را مثال زد که فضای زیادی اشغال میکند و جایی برای یک میز دیگر باقی نمی گذارد. از همین رو کمپانی لئو (LEO) ایتالیا، متناسب با نیاز این دسته از مشتریان، میزی را طراحی کرده است که کاربری چندگانه دارد. میز ُاکسیر OXYEAR مدل DP04 نه تنها به عنوان میز بیلیارد شما را سرگرم میکند بلکه قابلیت تبدیل شدن به یک میز ناهارخوری لوکس را هم دارد.
این میز بیلیارد 8 فوتی با ابعاد  260 * 145 سانتیمتری خود، از بهترین گزینه ها برای افرادیست که به دلیل وجود میز ناهارخوری در منزل، فضای کافی برای خرید میز بیلیارد را در اختیار ندارند. باید اضافه کنیم که مزایای این میز زیبا به همین نکات ختم نمیشود؛ چرا که این میز با داشتن دو قطعه سرپوش یا رویه ی چوبی برای تبدیل شدن به میز ناهارخوری و جلوگیری از ورود آلودگی به میز، کار پرزحمت تمیزکاری یک میز بیلیارد را به حداقل میرساند. شما به عنوان خریدار این میز میتوانید انواع بازی بیلیارد مثل ایت بال (Eight Ball) را روی آن انجام دهید.

بدنه ی میز بیلیارد و ناهارخوری اکسیر(Oxyear) مدل DP04

بدنه ی میز بیلیارد و ناهارخوری اکسیر از جنس چوب راش سرخ است؛ چوبی که از طرفی بافت مقاومی دارد و از طرف دیگربرای صنعتگران و خریداران بسیار مقرون به صرفه است. چوب راش مقاومت بسیار زیادی در برابر پوسیدگی و رطوبت نشان میدهد. رنگ سرخ این چوب و همین طور کندهکاریهای موجود بر روی آن سبب شده تا ظاهر میز به جذابترین شکل خود به نظر برسد. قابلیت شکل پذیری بالای چوب راش باعث شده تا این کنده کاری ها بدون دخالت دستگاه و با هنر دست، روی بدنه ی میز نقش ببندد. استفاده از رنگ طبیعی نیز بر مقاومت و زیبایی این محصول افزوده است تا بتواند هر خریداری را مجذوب خود کند. این میز دارای چهار پایه و همین طور دو قطعه روکش چوبی است که به واسطهی آن توانایی تبدیل شدن به میز ناهارخوری و دوری از گرد و غبار را پیدا کرده است

نیمکت ها و پارچه میز بیلیارد اکسیر با رویه ناهارخوری

طراحان میز بیلیارد اکسیر دو نیمکت را متناسب با رنگ و طرح میز به همراه این محصول قرار دادند تا خریداران از این دو نیمکت در هنگام استفاده از میز به عنوان میز ناهارخوری بهره ببرند. هر دو نیمکت دارای روکشی از جنس چرم خالص است که علاوه بر مقاومت در برابر پوسیدگی، ظاهر جذابی به آنها بخشیده است. سطح میز بیلیارد که با کیفیت خود باعث ارتقای سطح بازی هر بازیکنی میشود. شما میتوانید رنگ این پارچه را از بین رنگ تناسب با سلیقه ی خود انتخاب کنید تا میز تناسب بیشتری با منزل شما داشته باشد.

خرید میز بیلیارد و ناهارخوری اکسیر(Oxyear) مدل DP04

دقت کنید که فقط بدنه ی این میز بیلیارد به تنهایی و بدون لوازم جانبی برای شما ارسال خواهد شد و اگر به این اقلام به همراه میز احتیاج دارید، میتوانید بهصورت جداگانه از قسمت چوب و توپ بیلیارد و لوازم جانبی بیلیارد ، آنها را به راحتی سفارش دهید و پکیجی کامل تحویل بگیرید. برای اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با پشتیبانی ما در تماس باشید.بازگشت به لیست