مشخصات محصولات


میز ایت


برند LEO
مدل کالسکه ای
طول 8-9 فوت
ابعاد 145*262
مشخصات تحت لیسانس ایتالیا- چوب راش با سنگ اسلیت 3 تیکه
تصویر  میز_بیلیارد _ میز_ایت مدل کالسکه ای LEO

 میز_بیلیارد _ میز_ایت مدل کالسکه ای LEO

 میز_بیلیارد _ میز_ایت مدل کالسکه ای LEO

 میز_بیلیارد _ میز_ایت مدل کالسکه ای LEO

توضیحات

میز بیلیارد کالسکه ای LEO

کمپانی LEO بار دیگربا محصول جدید خود دست به اقدام جاه طلبانه ای زد و طرحی متفاوت از میز بیلیارد را رونمایی کرد. XW-131 محصول با کیفیت جهانی ، با قابلیت جمع کردن که در ابعاد 8 فوتی و 9 فوتی موجود است. ظاهر این میزاز کالسکه های قدیمی ایده برداری شده و به طرز زیبایی پیاده سازی شده .این میز برای محیط های خانگی و مراکز تفریحی و ورزشی کاملا مناسب هست.
بدنه این میز از چوب راش ساخته شده که روی چهار عدد پایه با طراحی چرخ های کالسکه قرار میگیرد.روی سطح میز سنگ اسلیت به کار رفته ، بازی در سطح استانداردهای جهانی را برای شما مهیا می کند. تمامی قطعات میز از ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی برخوردارند.

شاسی و بدنه میز بیلیارد مدل LEO کالسکه ای

وقتی از استحکام و عمر طولانی میز بیلیارد صحبت میکنیم LEO همیشه حرفی برای گفتن دارد، در این مدل هم زیبایی میز ازمقاومت آن کم نکرده است. در ساخت بدنه و شاسی این میز از چوب راش به کار رفته است .در ظاهر بیرونی از رنگ های قهوه ای تیره و روشن استفاده شده تا از یکنواختی رنگ پرهیز شود .در داخل میز سیستم شار جمع کنی تعبیه شده به این صورت که بعد وارد شدن شار(توپ بازی) به داخل پاکت (سوراخ امتیاز گیری) این شارها به قسمت جلویی میزی درمحفظه ای میریزند تا برای بازی بعدی مورد استفاده قرار گیرد. این قابلیت از اتلاف وقت برای جمع آوری شارها جلوگیری می کند. چهار پایه ی چرخی شکل این میز هم از جنس چوب راش است و در زیر چهار گوشه میز قرار میگیرد. در نظر داشته باشید که پایه های میز به صورت تزیینی بوده و میز قابلیت حرکت ندارد. تمامی قطعات میز دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی هستند.

محیط بازی در میز بیلیارد LEO کالسکه ای

بعد از اینکه تعادل میز برقرار شد دوعامل ماهوت و سنگ در حرکت بی نقص شار دخالت میکنند. کمپانی LEO برای محیط بازی خود از سنگ اسلیت گرید - -A با قطر 3 سانتیمتر استفاده میکند. در کناره های محیط بازی میز کالسکه ای 6 عدد باند قرار دارد که از جنس لاستیک تایوانی بوده که عملکرد استانداردی از برخورد شارها نشان داده است. شارهایی که به داخل پاکت های این راه پیدا میکنند به داخل میز میریزند و در نهایت از جلویی قسمت میز قابل برداشت است.در اطراف میز محل قرار گیری رست و مثلث نیز وجود دارد.

ابعاد و فضای مورد نیاز برای میز بیلیارد

این میز در3 اندازه مختلف متناسب با فضای مورد نظر شما تعیین شده است :
  • 8 فوت ( 260 * 145 )
  • 9 فوت ( 290 * 160 )
  • از هر طرف 130 سانتی متر برای چرخش کامل چوب


خرید میز بیلیارد LEO کالسکه ای

دقت کنید که فقط بدنه ی این میز بیلیارد به تنهایی و بدون پارچه و لوازم جانبی برای شما ارسال خواهد شد و اگر به این اقلام به همراه میز احتیاج دارید، میتوانید به صورت جداگانه از قسمت چوب و توپ بیلیارد و لوازم جانبی بیلیارد آنها را به راحتی سفارش دهید و پکیجی کامل تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید. همچنین اگرسوالی درباره هرکدام از محصولات دیگر داشتید، از راههای ارتباطی گوناگون از ما بپرسید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بودبازگشت به لیست