مشخصات محصولات


میز ایت


برند LEO
مدل Monarch
طول 8-9 فوت
ابعاد 145*264
مشخصات تحت لیسانس ایتالیا- چوب راش با سنگ اسلیت 3 تیکه
تصویر  میز_بیلیارد _ میز_ایت مدل Monarch LEO

توضیحات

میز بیلیارد MONARCH

میز بیلیارد Monarch محصولی درجه اول از کمپانی LEO میباشد .اولین نکته حائز اهمیت این میز منبت کاری در ظاهر بیرونی، روی سطح چوب میباشد. Monarch در زبان ایتالیایی به معنی پادشاه بوده، منبط کاری این میز از تخت های پادشاهی رومی الگو برداری شده است.تمام وزن این میز روی شاسی و پایه ها سوار میشود که جنسشان هم از بدنه جدا نیست و از چوب راش تشکیل شده ست. سنگ اسلیت که در مسابقات از همین رده سنگ استفاده میشود، ضامن کیفیت بازی شماست. با ما همراه باشید درادامه به نقد و بررسی پادشاه میپردازیم.

بدنه و شاسی میز بیلیارد مدل LEO مونارچ

کمپانی LEO تجربه کافی برای طراحی میزهای سفارشی با طرح های سلطنتی را دارد.پادشاه Monarch هم از همین دسته بوده و طراحی بیرونی آن به صورت سلطنتی و کلاسیک به همراه منبط کاری در اطراف میز و پایه ها میباشد. شاسی این میز اما طراحی مدرن تری دارد تا مستحکم تر از حریف های هم رده خود باشد .چهار عدد پایه یک تکه در چهارگوشه میز قرار دارد که به طبع کل میز از جنس راش میباشد. روی سطح شاسی سنگ اسلیت 3 تکه ای قرار میگیرد .البته قیمت Monarch به نسبت قطعات و تجهیزاتی که در آن به کار رفته منصفانه است و حتی از هم رده خود یعنی Buffalo ساخته ی Oxyear ارزانتر است. تمامی قطعات و تجهیزات میز دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی دارد و در صورت هرگونه مشکل قابل تعویض میباشد. در ادامه به موشکافی محیط بازی این میز می پردازیم.

محیط بازی در میز بیلیارد مدل LEO مونارچ

تجربه بازی NINE ،ball 8 و... روی ماهوت با کیفیت بالا، در حد استاندارد تورنومنتها و مسابقات ، هدیه "پادشاه" به بازیکنان بیلیارد هست. باند های کناری محیط بازی هم از جنس لاستیک تایوانی میباشد که امتحان خود را در نمونه های قبلی کمپانی LEO نظیر مدل های Hampton و Winnerو... پس داده است (با نیروی متوسط، پس از برخورد 3 بار طول میز را طی میکند)  6 عدد پاکت (سوراخ امتیاز گیری) این Monarchاز مدلهای کلاسیک ایده برداری شده و به صورت توری می باشد، این توری ها زیر پاکت ها قرار میگیرد و شاٰرها به داخل این توری ها میریزند.

ابعاد و فضای مورد نیاز برای میز بیلیارد

این میز در2 ابعاد 8 فوتی و 9 فوتی موجود هست :
  • 8 فوت : 260 * 145 سانتی متر
  • 9 فوت : 290 * 1160 سانتی متر
از هر طرف میز 132 سانتی متر برای چرخش کامل چوب

خرید میز بیلیارد مدل LEO مونارچ

دقت کنید که فقط بدنه ی این میز بیلیارد به تنهایی و بدون پارچه و لوازم جانبی برای شما ارسال خواهد شد و اگر به این اقلام به همراه میز احتیاج دارید، میتوانید به صورت جداگانه از قسمت چوب و توپ بیلیارد و لوازم جانبی بیلیارد آنها را به راحتی سفارش دهید و پکیجی کامل تحویل بگیرید.در صورت درخواست نصب میز از سوی شما نصابهای زبده ما برای نصب و راه اندازی میز به محل مورد نظر شما میآیند. همچنین اگر سوالی درباره هرکدام از محصولات دیگر داشتید، از راههای ارتباطی گوناگون از ما بپرسید. همکاران ما دراسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود


بازگشت به لیست